ZARZĄDY OSIEDLI



Zarząd Osiedla „Mątwy” w Inowrocławiu

Przewodnicząca: Kuczyńska Agata.
Członkowie: Białkowska Irena, Golał Paulina, Kuźmiński Jarosław, Latawiec Jacek, Łapiński Jacek, Mochalska Agnieszka.

Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Skłodowskiej-Curie; ul. Chemiczna 9. 
Dyżury: 
www.zomatwy.pl, Email: romatwy@gmail.com.



Zarząd Osiedla „Piastowskie” w Inowrocławiu

Przewodniczący: Jaśtak Michał.
Członkowie:  Eichstaedt Piotr, Gertz Marek-  Sekretarz, Jaskólski Piotr - Zastępca Przewodniczącego, Łuczak Agnieszka, Matkowski Tomasz, Szewczyk Elżbieta.
 
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej; ul. Władysława Łokietka 3.
Dyżury:


Zarząd Osiedla „Solno” w Inowrocławiu

Przewodnicząca: Kaczmarek Mariola.
Członkowie:  Berdych Mirosława, Cichocki Stanisław, Pawłowski Tomasz, Tokarski Wiesław, Wasilewski Włodzimierz, Wróbel Maria.
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego;  ul.  Jana III Sobieskiego 5/7.
Dyżury:
 
Zarząd Osiedla „Stare Miasto” w Inowrocławiu

Przewodnicząca:  Stolarska Lidia.
Członkowie: Dulski Krzysztof, Michalak Alicja, Nawrocki Paweł, Paszkiewicz Marek, Rosiński Krzysztof, Rychwicki Robert.
Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha; ul. Toruńska 46. 
Dyżury:

 
Zarząd Osiedla „Szymborze” w Inowrocławiu
Przewodniczący: Leszczyński Maciej.
Członkowie:  Fedde Jan, Fedde Piotr, Górny Mariusz, Harenda Hubert, Posadzy Krzysztof, Rynarzewski Paweł.

Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza;  ul. Stanisława Przybyszewskiego 119.
Dyżury:
 
 
Zarząd Osiedla „Uzdrowiskowe” w Inowrocławiu
Przewodniczący: Siedlewski Przemysław.
Członkowie:  Dobecka Barbara (OW nr 1 „Cegielnia”), Kalinska Aleksandra (OW nr 1 „Cegielnia”),  Kempska Ewa  (OW nr 2 „Nowe”), Michalik Sławomir  (OW nr 2 „Nowe”), Sokołowski Dariusz  (OW  nr 2 „Nowe ), Dargacz Andrzej (OW  nr 3 „Rąbin I”), Frątczak Paulina  (OW nr 3 „Rąbin I”) -  Zastępca Przewodniczącego, Kopeć Jan (OW nr 3 „Rąbin I”), Zdunowski Hieronim  (OW nr 3 „Rąbin I”), Kubicki Mariusz (OW nr 4 „Rąbin II”), Kujawa Sebastian (OW nr 4 „Rąbin II”), Matuszewski Zdzisław (OW nr 4 „Rąbin II”), Rydzik Hanna (OW nr 4 „Rąbin II”), Lewandowska Małgorzata  (OW nr 5 „Stary Rąbin”),  Pieras Stanisław (OW nr 5 „Stary Rąbin”), Cabaj Robert  (OW nr 6 „Zdrojowe”), Królewicz Mirosław  (OW nr 6 „Zdrojowe”) -  Sekretarz.

Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego; ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7.
Dyżury:

 
 

Wytworzył: Dorota Trojanowska (1 lipca 2015)
Opublikował: Dorota Trojanowska (1 lipca 2015, 11:44:53)

Ostatnia zmiana: Dorota Trojanowska (1 sierpnia 2019, 10:03:36)
Zmieniono: zm

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 9537

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij